Osobní kouč Praha

Absolvovala jsem obory psychologie a psychoterapie na Masarykově univerzitě v Brně. Během studií jsem se začala věnovat náboru a rozvoji zaměstnanců zejména ve větších společnostech, čemuž se věnuji do současnosti, stejně tak jako dalším HR službám.

Ráda Vás budu provádět a podporovat na Vaší cestě ke změně. Pracovat ale budete se svým vlastním nadáním a potenciálem a svůj život tak nasměrujete, kam si přejete. Cesta bude dlouhá a těžká, ale výsledky jsou zaručené.

Někdo mi jednou řekl, že na úspěch neexistuje zkratka. Přitom na něj máme návod přímo v sobě. Cokoliv dokážeme vytvořit ve své hlavě, můžeme proměnit v realitu.

O koučinku

Kdo je osobní kouč?

Osobní kouč Praha: Mgr. et Mgr. Dagmar Mištíková

Osobní kouč Praha: Mgr. et Mgr. Dagmar Mištíková

“Osobní kouč“ zní, jako by kouč někomu patřil. Ve skutečnosti jde o to, že se velmi blízce někomu věnuje a že zná jeho silné a slabé stránky. Ví, kde se nachází jeho vnitřní síla a jak svého „osobního klienta“ rozvíjet a posouvat dál. Zároveň umí opatrně nakládat s citlivými místy klientovo osobnosti a duše.

 
Možná jste se již setkali s termíny jako: osobní lékař, osobní psycholog, osobní finanční poradce, osobní právník apod. „Osobní“ značí, že už ví, co klient potřebuje, je seznámen s jeho minulostí i budoucími plány. Historicky mají vytvořený nějaký vztah, který společnou prací přenesou na další úroveň.
 
Osobní kouč by měl v tomto stádiu vědět, co klient potřebuje, jak se asi bude v různých situacích cítit a jak se postaví k řešení různých problémů. Kouč by měl být dostatečně citlivý, aby dokázal čerpat ze zkušeností klienta, propojovat témata a inspirovat.
 

Na vytvoření dobrého a pevného vztahu je potřeba čas, naladit se na stejnou notu a poznat se navzájem. Neméně důležitá je ochota naslouchat, sdílet postřehy a nepřestávat, když se zrovna věci nedaří, a ochota pracovat na své budoucnosti a setrvat, protože zmíněné věci se mohou zadařit právě zítra.

Za sebe vám přeji vytrvalost v dosahování cílů s vaším osobním koučem!

propojené obory
Osobní kouč Praha

Jsem certifikovaný kouč metody Results & Emotions, založené na poznatcích neurovědy a pozitivní psychologie.

Psychologie a psychoterapie

Absolventka Mgr. et Mgr. oborů psychologie a psychoterapie na Masarykově univerzitě v Brně.

HR služby

Sestavování kompetenčních modelů, pohovorování a psychodiagnostika. Garant a supervizor školení soft skills.

Neustále přemýšlíte jak udělat první krok? Právě teď je ten správný čas vykročit. Přihlašte se na konzultaci.
ON-LINE REZERVACE: Můžete si vybrat volný termín a jednoduše si zamluvit schůzku online. Rezervace je závazná. Naše setkání bude trvat 1 hodinu. Budu se na Vás těšit.
Loading
* Vyžadováno

Koučink Praha - Mgr. et Mgr. Dagmar Mištíková

Mgr. et Mgr. Dagmar Mištíková - Koučink Praha

Lidé o mě říkají, že jsem otevřená a že dokážu naslouchat, aniž bych druhým hned dávala návod na život. Jsem upřímná a férová. Můžete se se mnou uvolnit i zasmát. Zároveň dokážu lidi vést vážnými tématy a emocemi a pomoct jim s dlouhodobými plány. Baví mě práce s inspirativními lidmi, kteří chtějí rozvíjet sebe a svůj potenciál.

Kontakt

Sokolovská 126/40 (zvonek Results & Emotions)

186 00 Praha – Karlín

info@koucink-mistikova.cz

+420 775 662 905